Przedsiębiorstwo KOMANDOR sp. j. istnieje na rynku od 1994 roku. Głównym przedmiotem działalności spółki jest przede wszystkim produkcja mebli. Firma oferuje klientom bardzo szeroki wachlarz asortymentowy, na który składają się: szafy wnękowe, meble kuchenne, meble łazienkowe, meble sklepowe, meble hotelowe, lady recepcyjne, meble biurowe, meble restauracyjne i kawiarniane, a także krzesła, fotele, zestawy wypoczynkowe i meble do sypialni.

Na rynku działa wiele firm, które świadczą usługi w postaci aranżacji wnętrz.

Sprawdź dlaczego akurat NAM warto zaufać, pomimo tego że nie jesteśmy jedyną firmą produkującą meble na wymiar:

  1. Posiadamy bogate doświadczenie- gdyż od 1994 roku produkujemy meble.
  2. Mamy potencjał w postaci wykwalifikowanych pracowników, odpowiedniego parku maszynowego i dopracowanej technologii produkcji .
  3. Dysponujemy szeroką ofertą produktową.
  4. Profesjonalnie Cię obsłużymy- wykonamy pomiar, zaprojektujemy, pokażemy Twoje wymarzone meble w programie z wizualizacją 3D, a następnie wykonamy fachowy montaż i udzielimy gwarancji.

Dziś wiemy, iż udało nam się stworzyć dobry wizerunek firmy. Śmiało możemy powiedzieć, iż KOMANDOR to firma o uznanej marce w branży meblarskiej, kojarzona z wysoką jakością i fachową obsługą, czego potwierdzeniem są uzyskane liczne rekomendacje i certyfikaty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


 

Salon Kalisz

 


 

Salon Ostrów Wielkopolski