Umów się na bezpłatny pomiar z naszym Projektantem. Podczas spotkania, będziesz mógł zaprojektować wymarzoną szafę, łóżko lub inne meble, obejrzeć katalogi oraz próbki materiałów, z których zostaną wykonane Twoje meble.

Projektant na podstawie wykonanych w Twoim mieszkaniu pomiarów, przedstawi dokładną wycenę zaprojektowanej zabudowy, która uwzględni zarówno wybrane przez Ciebie materiały jak i specyfikę pomieszczenia, w którym będą montowane produkty Komandor.

Zadzwoń do nas:  tel: 62 / 765 60 25

lub

Wypełnij poniższy formularz, a nasz Projektant skontaktuje się z Tobą i ustali szczegóły spotkania.


 

Imię i nazwisko (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem Danych Osobowych jest Przedsiębiorstwo KOMANDOR sp. j. Ireneusz Wójcik z siedzibą w Kaliszu (62-800) przy ul. Częstochowskiej 140. Inspektorem ochrony danych jest Pani Ilona Szmaja dostępna pod adresem email: iszmaja@komandor.pl.
Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. dalej RODO w celu dokonania wyceny oraz pomiaru, obsługi i realizacji zamówień. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celów, maksymalnie przez okres 6 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych celów.