KOMANDOR jest wiodącym producentem systemów do drzwi przesuwnych o międzynarodowym zasięgu. Długoletni staż oraz doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez wszystkie lata, pozwoliły nam wypracować markę, która w jasny i niezachwiany sposób wyróżnia się zarówno na polskim jak i światowym rynku.
W Polsce, spośród firm w swojej branży, posiadamy największą sieć autoryzowanych punktów, w których klient może skorzystać z fachowej i kompetentnej pomocy.

Komputerowy projekt oraz porady naszych projektantów są bezpłatne a wizytę można zamówić przez Internet wypełniając odpowiedni formularz.

Niezawodność oryginalnych zabudów Komandor wynika z najwyższej jakości materiałów i perfekcyjnej konstrukcji wykorzystanych elementów

 • LIDER NA RYNKU – jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski zabudowy z drzwiami przesuwnymi. Lata doświadczeń pozwoliły nam na wypracowanie marki, produktu i systemu pracy godnych lidera.
 • WYGODA – każda nasza zabudowa jest prosta w użytkowaniu i łatwa do utrzymania w czystości. Pełna swoboda w wyborze liczby oraz szerokości skrzydeł drzwi a także ilości i rodzajów półek oraz szuflad, pozwala stworzyć rozwiązanie dla Ciebie najwygodniejsze.
 • FUNKCJONALNOŚĆ –  zastosowanie drzwi przesuwanych, uchylnych czy składanych oszczędza miejsce przed szafą pozwalając uczynić ją głębszą i pojemniejszą. W zabudowie możesz umieścić wszystko: ubrania, pościel, żelazko i odkurzacz, walizkę i plecak, książki i czasopisma. Do wszystkiego masz bardzo łatwy dostęp. Możesz zabudować w dowolny sposób każdą, nawet najmniejszą przestrzeń.
 • BEZPIECZEŃSTWO – elementy wnętrza są trwale mocowane do ściany i stabilne. Drzwi przesuwne wyposażone są w opatentowane mechanizmy zapewniające cichą oraz lekką jazdę i zabezpieczające jednocześnie przed wypadnięciem z toru. Wszystkie lustra i szkła są podklejane folią zabezpieczającą przed odpryskiwaniem szkła i zwiększającą odporność na stłuczenia.
 • TRENDY – w sposób ciągły analizujemy rynek meblarski, uczestniczymy w targach i pokazach związanych z branżą meblarską, aby proponowane przez nas rozwiązania i materiały wpisywały się w aktualnie obowiązujące trendy w meblarstwie światowym.
 • ELEGANCJA – staranny dobór proporcji, kolorów i materiałów sprawia, że proponowane przez nas rozwiązania z drzwiami przesuwnymi, uchylnymi czy składanymi wyglądają niezwykle harmonijnie i naturalnie, a jednocześnie nowocześnie i elegancko w każdym pomieszczeniu.
 • SZEROKA GAMA BARW I WYPEŁNIEŃ – bogata paleta kolorów obramowań drzwi, kilkadziesiąt kolorów płyty laminowanej w ciągłej ofercie o ciekawej i oryginalnej strukturze oraz wypełnienia specjalne np. rattanowe, lustra, szyba mleczna, kolorowe lakierowane szkła (lacobel), szkła pokryte grafiką czy tez fornir i okleiny naturalne modyfikowane, pozwalają dobrać najlepsze i najbardziej oryginalne rozwiązania pasujące do każdego pomieszczenia.
 • KSZTAŁTY – nasze zabudowy mogą mieć dowolne proporcje: od wąskich i wysokich po niskie i szerokie. Różnorodność kształtów profili obramowań drzwi, pozwala zaspokoić wymagania każdego i stworzyć niepowtarzalne oraz oryginalne wzory mebli.
 • AUTORSKI PROGRAM DO PROJEKTOWANIA SZAF – na każdej autoryzowanej ekspozycji można wykonać wspólnie z naszym pracownikiem wstępny projekt komputerowy zabudowy w 3d przy wykorzystaniu programu DESIGNER. Przed dokonaniem zakupu można zwizualizować, rozplanować i wycenić planowaną zabudowę.
 • ZAUFANI PARTNERZY HANDLOWI – współpracujemy tylko z najlepszymi firmami, które tak jak my, wyznają filozofię, że klient i jego potrzeby są najważniejsze, a naszym celem jest zaspakajanie tych potrzeb poprzez produkt i usługę najwyższej jakości.
 • NAJLEPSZE NA RYNKU MATERIAŁY – stosujemy najnowocześniejsze materiały: wysokoudarowe, samosmarujące polimery na mechanizmy jezdne, głęboko cynkowaną stal na profile, wytrzymałe aluminium, bezpieczne lustra oraz najlepsze płyty laminowane.
 • GWARANCJA AUTENTYCZNOŚCI PRODUKTU – elementy systemów jezdnych jak wózki i prowadniki, sygnujemy logo i nazwą Komandor oraz numerem patentu. Zamontowane meble znakujemy emblematem z logo firmy umieszczanym na górnym torze. Do każdej zakupionej zabudowy klient otrzymuje kartę gwarancyjną, kartę montażu oraz fakturę.
 • PRODUKT POLSKI – wszystkie systemy zostały zaprojektowane i są produkowane w zakładzie produkcyjnym w Radomiu. Używamy tylko najlepszych surowców, które gwarantują wykonanie produktów solidnych, trwałych i najlepszej jakości.
 • SWOBODNY WYBÓR – oferta systemów, surowców i produktów jest bardzo szeroka. Każdy klient znajdzie materiał oraz kolor, który najbardziej mu odpowiada i będzie pasował do wnętrza, które planuje urządzić.
 • GWARANCJA CENY – dzięki autorskiemu programowi DESIGNER do projektowania zabudów, wyceny mebli są dokładne i przejrzyste. Na każdym etapie projektowania klient dokonując zmian w zabudowie otrzymuje jednocześnie skorygowaną cenę końcową.
 • PRODUKT NA WYMIAR – każdy produkt jest dokładnie dopasowany do miejsca, w którym ma być zamontowany. Bardzo dokładnie aranżujemy przestrzeń, aby była funkcjonalna, praktyczna i jednocześnie odpowiadała klimatowi wnętrza.
 • PROFESJONALNA OBSŁUGA – zaplanowanie aranżacji przestrzeni oraz zaprojektowanie wnętrza mebla to trudny proces. Dlatego zarówno pracownicy na ekspozycjach, jak i projektanci służą fachową pomocą na każdym etapie planowania zakupu. Dużą wygodą i ułatwieniem jest możliwość wykonania projektu zabudowy oraz wybór odpowiednich materiałów bezpośrednio w domu, podczas bezpłatnej wizyty projektanta.
 • TRANSPORT I MONTAŻ – produkty dostarczamy bezpośrednio do domu Klienta w ustalonym terminie a montaż wykonywany jest przez licencjonowane grupy montażowe, które dokładają wszelkiej staranności, aby usługa została wykonana na najwyższym poziomie i zgodnie ze standardami ustalonymi w Koncernie.
 • SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY – elementy Komandor objęte są okresem gwarancyjnym, w ramach którego naprawy i wymiany dokonywane są bezpłatnie w zakresie udzielonej gwarancji. Po upływie terminu gwarancyjnego produkty objęte są serwisem pogwarancyjnym realizowanym na zgłoszenie klienta.